• Jeni në vendin e duhur

  Hotel-ristorant, qe gjendet ne qender te qytetit te Shkodres, qendra administrative e veriut. Stafi është në gjendje të komunikojnë në anglisht, gjermanisht, frëngjisht, italisht dhe rusisht

 • Ju urojmë një qëndrim të këndshëm

  Dhomat janë komode, të rehatshme, elegante, të përshtatshme për mysafirët që udhëtojnë për kënaqësi apo për biznesit..

 • Ju ofrojmë hotelin më të mirë

  Nga hoteli mund te shijoni pamjen e te gjithe Sheshit “Demokracia” e madheshtine e Teatrit Migjeni.Per rreth sheshit zhvillohet nje jete e zhurmeshme e intensive karakteristike e qyteteve te mëdha, por kjo nuk shqetëson aspak qetësine e mysafirëve dhe rehatinë e tyre.

 • në qendër të qytetit

  Lokacioni lejon mysafirët qasje të lehtë në pikat turistike të qytetit dhe mundësi për të eksploruar në këmbë qendrën e saj.

Kush jemi

Gjithkush pyet se si dhe ide të lindur të përdorin shtëpinë si hotel.

Më shumë

Ristoranti

Bar, restorant, piceri me kuzhinë bashkëkohore, tradicionale.

Më shumë

Ofertat tona

Zbuloni ofertat tona.

Më shumë

Mirë se vini në Hotel Kaduku

Hotel-restorant në qendër të qytetit të Shkodrës, qendra administrative e veriut të Shqipërisë. Stafi është në gjendje të komunikojnë në anglisht, gjermanisht, frëngjisht, italisht dhe rusisht. Dhomat janë të rehatshme, elegante, të përshtatshme për mysafirët që udhëtojnë për kënaqësi apo të biznesit. Nga këtu ju mund të shijoni pamjen e Piacës "Demokracia" dhe Teatri-style littoriano. Per rreth sheshit zhvillohet nje jete e zhurmeshme e intensive karakteristike e qyteteve te mëdha, por kjo nuk do të shqetësojnë qetësinë e mysafirëve.

Të gjitha dhomat tona janë me Wi-Fi FREE, TV ekran të sheshtë, ajer te kondicionuar, banjo private dhe tharëse flokësh.
Recepzioni i hotelit Hoteli është e hapur 24 orë në 24, çdo ditë, të gatshëm për ju. Check-in është nga ora 14.00 dhe shikoni është deri 24.00. Mëngjesi është i përfshirë në cmimin e dhomës. Klientët tonë mund të lënë bagazhet e tyre perpara se të bejnë check-in apo pas check-out. Ne qoftse kemi nevojë për informacion turistik ose të dëshironi të rezervoni një restorant? Thjesht pyesni. Ne do të bëjmë atë!.

 • TripAdvisorTripAdvisor

 • Booking.comBooking.com

 • Facebook